Portfoliem obchodní divize je nabídka prodeje z široké škály materiálů

Zabýváme se především on-line prodejem stavebních, izolačních, zahradních a prosvětlovacích plastových polykarbonátových materiálů na našich třech e-shopech.

Neustále zlepšujeme služby a rozšiřujeme sortiment zboží tak, aby jste u nás vždy našli vše co potřebujete pro váš dům, byt či zahradu a byli s nákupem a především nízkými cenami naprosto spokojeni. Profesionálně Vám poradíme s výběrem stavebního řešení na míru. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru skutečně rozumíme celému sortimentu a proto jsme schopni Vám nabídnout takové produkty, které odpovídají Vašim potřebám a požadavkům. Díky kvalitnímu zázemí jsme schopni většinu zboží dodat v přesně požadovaných rozměrech či kusech. Není tedy potřeba kupovat u většiny sortimentu celá balení či formáty desek. Naprostou většinu sortimentu máme vždy skladem (skladová dostupnost je uvedena vždy u konkrétního produktu, který naleznete na jednom z našich e-shopu).

Máme několik výdejních skladů po celé ČR, kdy jednotlivé výdejní sklady (otevírací doby, bližší kontakty..) najdete v našich e-shopech. Rozhodnete-li se tedy pro odebrání zboží na výdejním skladě, formou osobního odběru, jsou Vám k dispozici výdejní sklady, kde je možné odebrat veškerý nabízený sortiment v libovolném množství. Pokud-li nedůvěřujete platbám předem, umožňujeme zboží zaplatit na výdejních skladech v hotovosti při převzetí.

Lokality našich výdejních míst

Región STŘEDNÍ ČECHY :
Ptice (okr. Praha západ) CZ 252 18 ; Králův Dvůr (okr. Beroun) CZ 267 01 ; Lotouš (okr. Slaný) CZ 273 79 ; Všetice (okr. Benešov) 257 44

Región ZÁPADNÍ ČECHY :
Plzeň (okr. Plzeň) CZ 332 02

Región JIŽNÍ ČECHY :
České Budějovice (okr. České Budějovice) CZ 370 01

Región MORAVA :
Velká Bystřice (okr. Olomouc) CZ 772 30

I nadále své služby rozšiřujeme a věříme, že v brzké budoucnosti Vám budeme k dispozici s dalšími sklady i v jiných částech a regiónech ČR.

Samozřejmostí je doprava materiálů na vámi určenou adresu po celé ČR (příležitostně i SK), kdy jsme schopni doručit k zákazníkovi zásilky všeho druhu. Pro rozvoz materiálů využíváme většinou přepravní společnosti , máme však i vlastní vozy , kdy jsme schopni zásilku jakéhokoli rozměru (maximální délka pro převoz = 7 m) a jakékoli tonáže doručit v předem stanovený čas na sjednané místo zákazníkem. Pokud-li však máte místo doručení po nezpevněných komunikacích nebo polních cestách či do zapadlých zahrádkářských kolonií, nezaručujeme úspěšnost dodání. Stejně tak nezajišťujeme přesun materiálu od automobilu na váš pozemek, případně ani výnos do patra.

Ceny doprav jsou uvedeny na jednotlivých e-shopech.

Společně s prodejem materiálů se zabýváme i kompletními profesionálními montážemi (viz. stavební divize)

  • Bezplatně a nezávazně k vám pošleme našeho specialistu dle poptávané činnosti, který s vámi probere veškeré náležitosti a ve všem vám vyjde maximálně vstříc.
  • Naším cílem je vždy maximální spokojenost zákazníka a tomuto cíli podřizujeme všechny naše aktivity.
  • Kvalifikovaný personál je zárukou, že námi poskytované služby jsou na vysoké odborné úrovni.
  • Našim zákazníkům jsme schopni poradit při výběru zboží a doporučit optimální řešení pro konkrétní zakázku.

2022 © BOBOOOOO s.r.o.

Web vytvořil: Martin Tušek